3 Ekim 2012 Çarşamba

Ballı Gevrek

Anneme doğum günü süprizi olarak açtığım blogda birşeyler paylaşmayalı bir yılı geçmiş. Bu sürede annem hiç birşey mi yapmadı derseniz tabii ki hayır... Hatta bu süre içinde kaç kez ''Hadi artık; benim kızım yaptığım yemekleri internette paylaşıyor diyemiyorum kimseye'' sözleri ile haklı olarak tatlı tatlı sitemlerini bildirmekteydi kendileri :) Sorun benim bir türlü fırsat bulup çektiğim fotoğrafları bir araya getirip paylaşamamamdaydı... Her zaman ki gibi süprizleri çok seven ben ondan habersiz bilgisayarın başına geçtim, artık paylaşınca görür :)

Bu uzuun arada annem mutfakta şaheserler yaratmaya devam etti, bende fotoğraflarını çekmeye. Mutfağımıza yeni kattığı tatlar arasında biri açık ara farkla benim gönlümü fethetmiş durumda. Kendisinin ismi yoktu onun için adını 'Ballı Gevrek' koyduk. İşin ilginç yanı malzemeler arasında bal değil karemelli çikolata yer almakta :)

Tarifi şu anda veremiyorum çünkü bu süprizi bozup annemden sorarak mümkün olabilir. Onun için şimdilik fotoğraflarını paylaşabiliyorum.
Ben fotoğrafların arasına dalıp bu yazıyı hazırlarken fonda bu parça vardı, belki size de eşlik etmesini istersiniz.


Devamı yakında... ( gerçekten :)   )

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder